ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ
ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ «ГК ПФБ»

03150, м.Київ, Велика Васильківська 131, кв. 17.
Тел./факс: (044) 586-14-17; тел. моб.: (050) 446-65-00
код ЄДРПОУ 42128891
р/р 26007056137093 в АТ КБ «ПРИВАТБАНК», м.Київ ,
Код банку 380775

НАПИСАТИ НАМ

Товариство з обмеженою відповідальністю «ГК ПФБ» є охоронним недержавним підприємством, що має ліцензію категорії «А В», яка дозволяє здійснювати охоронні заходи по забезпеченню особистої безпеки фізичних осіб та надання послуг по охороні об’єктів усіх форм власності.

ТОВ «ГК ПФБ» було створено як групу компаній, на базі підприємств, які працюють на ринку охоронних послуг з червня 2003 року та забезпечує охорону більш ніж 30 об’єктів. Клієнтами підприємств виступають такі організації як – ВАТ «Запорізький завод напівпровідників», Національна Правова Палата, ТОВ «Укрмед», Всесвітнє єврейське агентство «СОХНУТ», посольство держави Ізраїль в Україні, фірмовий магазин «Шанель», салон «Ласкала», бутіки “Pinko” та “Frankie Morello”, ТЦ «Подільський», ТЦ «Сова», відділення банку «Аркада», та офіси «УНЛ». Серед об’єктів будівництва наша компанія забезпечувала охорону таких як: готель «Хілтон», бул. Т. Шевченка, ЖК «Рівер стоун» вул.. М. Раскової, ЖК у місті Ірпінь, будівельна ділянка під приватну оселю, площею 30 га в Конча Заспі (ТОВ «БІК»Єдітепе») та будівельну ділянку котеджного містечка у с. Вишеньки, на сьогоднішній день є основною компанією, яка забезпечую охорону жилого масиву «Патріотика», забудовником якого є ТОВ «Аркада-Будівництво».

Крім цього, нашими співробітниками у червні 2008 року були організовані та здійснені заходи по забезпеченню охорони громадського порядку під час проведення на майдані Незалежності у м. Києві концерту видатного музиканта сера Пола Маккартні, в червні 2009 року – фіналу конкурсу «Україна має талант», чемпіонату Європи з футболу «Євро 2012», проекту СТБ «Зимова Країна», виставка «Агро 2017», «ATLAS WEEKEND 2017» та «ГОГОЛЬFEST 2017».

Співробітники ТОВ «ГК ПФБ» , які задіюються на охорону об’єктів, на законних підставах можуть бути озброєні пристроями для відстрілу патронів споряджених гумовими кулями та мають право на їх застосування .
Співробітники охорони товариства заступають на службу у форменому одязі та екіпіровані спеціальними засобами активного захисту та радіозв’язком.
Підприємство має у штаті групу швидкого реагування для вирішення негайних питань підсилення охорони.

У разі загострення ситуацій на об’єктах охорони, ТОВ «ГК ПФБ» залучає до співпраці, згідно з договором спеціально підготовлених фахівців для вирішення конфліктних ситуацій, у будь-якій кількості, згідно заявки замовника. Оплата за виконання вищенаведених заходів здійснюється окремо за фактично виконану роботу.

Контроль за несенням служби інспекторами охорони здійснюється за допомогою як технічних засобів контролю, так і фізично силами співробітників чергової зміни у добовому режимі.
Сподіваємось на плідну співпрацю.

ohorona

Охороняємо майно, що перебуває у власності, у володінні, в користуванні, оперативному і довірчому управлінні.

konsultuvannya

Консультуємо і готуємо рекомендації з питань правомірного захисту від протиправних посягань.

zabezpechennya

Забезпечуємо пропускний режим.

ЯКЩО Є ПИТАННЯ АБО ПРОПОЗИЦІЇ ТО ЗАПОВНІТЬ ФОРМУ ЗВОРОТНОГО ЗВ`ЯЗКУ
Наші менеджери зателефонують Вам для уточнения деталей

КОМПЛЕКС ЗАХОДІВ З ФІЗИЧНОЇ ОХОРОНИ:

tehnichnuy-monitoring-video технічного моніторингу (Контроль за допомогою відеоспостереження, систем контролю доступу та ін.)
knopka-trivogy використання тривожної кнопки з реагуванням на неї поліції
vystava-postiv виставлення постів
ohoronci

ВСІ НАШІ ОХОРОННИКИ

оформлені офіційно і знаходяться під контролем з боку компанії.

riven-teh-osnashchennya

РІВЕНЬ ТЕХНІЧНОГО ОСНАЩЕННЯ

перевершує рівень 80% компаній на ринку.

pracya

МИ ПРАЦЮЄМО

з 2003 року, у нас строго регламентовані процедури і мінімізована плинність кадрів.

ПОСТІЙНИЙ КОНТРОЛЬ

для вашої впевненості
kontrol=zminy

КОНТРОЛЬ ЧЕРГОВОЇ ЗМІНИ

здійснюється начальником охорони об’єкта

test-spivrobitnykiv

ЩОДЕННЕ ТЕСТУВАННЯ

співробітників охорони на прийом алкоголю

fahivci

НАШІ ФАХІВЦІ

строго слідують з посадовими інструкціями

ПРОФЕСІОНАЛІЗМ СПІВРОБІТНИКА І ЩОДЕННЕ БЕЗДОГАННЕ ВИКОНАННЯ ОБОВ’ЯЗКІВ БЕЗПОСЕРЕДНЬО ЗАЛЕЖИТЬ ВІД ОРГАНІЗАЦІЇ РОБОТИ ТА КОНТРОЛЮ КОЖНОГО ОХОРОНЦЯ. ДЛЯ ВИРІШЕННЯ ЦЬОГО ЗАВДАННЯ МИ ВИКОРИСТОВУЄМО:

dystanciinyi=kontrol

ДИСТАНЦІЙНИЙ

контроль за використанням IP-телефонії

kontol-obovyazkiv

КОНТРОЛЬ

за виконанням обов’язків

kontrol-viglyadu

ЩОДЕННИЙ

контроль зовнішнього вигляду співробітників охорони

suvoriu-grafik

СПІВРОБІТНИКИ

мають строгий графік на кожну добу

ВІДГУКИ НАШИХ КЛІЄНТІВ

Замовити
дзвінок