NULL

Безпека вашого дому, безпровідні системи безпеки.

Безпека вашого дому, безпровідні системи безпеки.


238       7 трав. 2019 р.      

В теперішній  час вже нікого не здивувати сучасною системою безпеки офісу, складу, квартири чи будинку.

Головне,  чим можно здивувати, і те на що варто звернути увагу, це коректно обрана і вірно налаштована та встановлена система сигналізації.

Розвиток данної індустрії націлений на поліпшення, спрощення та мінімізацію витрат із встановлення якісних систем безпеки. Певні системи бездротової сигналізації, наприклад, дуже відому і розрекламовану, таку як Ajax рекламують як просту у встановлені, що не потребує втручання професіоналів, а отже додаткових витрат. Але чи все так просто? На жаль ні! А ні об'ємні мануали, ні безліч відео з інструкцією по встановленню, не надають гарантії, що користувач встановить цю систему, швидко і без проблем. Як свідчить досвід роботи нашої компанії, кожна друга система, а іноді і частіше, встановлена невірно, або як мінімум неоптимально. Звідси випливає, що встановлення такої важливої і складної системи, варто довірити професіоналам. Це збереже ваш час та спокій, а також стане гарантом безпеки.

З іншої сторони, варто звернути увагу на опцію багатьох бездротових систем, а саме оповіщення на мобільний телефон. Звісно, це корисна функція і її варто використовувати, але чи достатньо її? Як діяти якщо зловмисник потрапив у домівку, ми писали в одній з наших попередніх статей, але зараз хотілось би зробити акцент на тому, що не варто обмежуватись цим функціоналом, а додатково підключати пультову сигналізацію, що забезпечить реакцію, в тому числі, і на проникнення в домівку, зі сторони професійної, озброєної групи швидкого реагування. Додатково це буде коштувати щомісячну абонплату, яка зазвичай є близькою до вартості абонплати мобільного оператора чи інтернет провайдера. Отже з вище вказаних аргументів, випливає, що за для ефективної роботи системи охорони, не варто обмежуватись лише  функцією системи безпеки сповіщення, а й підключати пультову сигналізацію як обов’язкову функцію. Щоб не жаліти втрачене майно не варто економити на  послугах професіоналів із встановлення та перевірки коректного функціонування сигналізації. 


Теги статті :
Замовити
дзвінок