NULL

VIP кортеж частина 2

VIP кортеж частина 2


145       8 серп. 2019 р.      

VIP кортеж

Продовжуючи розглядати послугу VIP кортежу, підходимо до питання безпеки і значущості персони яка скористається даною послугою. Кортеж може складатися як з броньованого транспорту, так і з цивільних автомобілів, а також можливе використання гелікоптера або водного транспорту. Також, в цілях безпеки, комфорту чи статусу, кортеж може складатися як з 1-2 автомобілів супроводу, так і до 5 і більше, в залежності від  кількості осіб, з яких складається делегація, так і від рівня безпеки!

VIP кортеж обслуговують тільки висококваліфіковані кадри, озброєні і навчені для організації подібних заходів! Весь задіяний персонал використовує усну, вербальну і цифрову комунікації по захищених каналах зв'язку, що забезпечує максимальну злагодженість і конфіденційність роботи протягом усього періоду надання сервісу.

Крім переміщень по чітко визначеними маршрутами, розглядаються і варіанти маршруту Б, В, як запасних і тих що будуть використані в разі небезпеки або в разі порушення графіка переміщення (пробки, не планові перекриття доріг, стихійні лиха, страйки і мітинги). Важливим аспектом є і процедура зустрічі клієнта, а також процедура виходу-супроводу в проміжних пунктах і в місці призначення. Супроводжувана персона знаходиться в безпосередній близькості до співробітників охоронної компанії, але ця близькість не викликає дискомфорту і незручності у клієнта. При цьому наші співробітники контролюють периметр навколо них і не втрачають із виду самого клієнта, від моменту виходу з трапа літака, до моменту посадки в авто. Таким чином здійснюється максимально можливий контроль безпеки і комфорту клієнта.

Як бачите, дана послуга, будучи описаною досить поверхово, в цілому навіює спокій за цілісність і безпеку клієнта, що дозволяє назвати цей сервіс VIP кортеж.


Теги статті :
Замовити
дзвінок