ООО ГК «ПФБ» ПЕРЕДОВЫЕ ТЕХНОЛОГИИ ДЛЯ ВАШЕЙ БЕЗОПАСНОСТИ Общество с ограниченной ответственностью
“Промышленная финансовая безопасность”

МИССИЯ

Помочь людям защитить себя, свои активы и репутацию в современном мире

ГЛАВНАЯ ЦЕЛЬ

Уменьшить риски и угрозы безопасности для каждого Клиента

КАК МЫ РАБОТАЕМ

#

ИНДИВИДУАЛЬНО

Для каждого проекта мы разрабатываем уникальный комплекс мер по снижению рисков и угроз безопасности, основанный на анализе реальных потребностей клиента.

#

ПРОФЕССИОНАЛЬНО

Наша компания использует в работе современные и проверенные операционные технологии. Каждый наш сотрудник знает: что, как и когда ему необходимо сделать для решения поставленных задач.

#

ОПЕРАТИВНО

Организационная структура и система управления нашей компании позволяют нам действовать оперативно, с минимальными затратами времени на принятие решений по организации процесса охраны.

#

ГЛОБАЛЬНО

В портфеле проектов уникальный накопленный опыт внедрения решений по снижению рисков и угроз безопасности для объектов и проектов государственного масштаба и международного уровня.

ФИЗИЧЕСКАЯ ОХРАНА ОБЪЕКТОВ

#

ФИЗИЧЕСКАЯ ОХРАНА СТАЦИОНАРНЫХ ОБЪЕКТОВ — ПРИОРИТЕТНЫЙ НАПРАВЛЕНИЕ ДЕЯТЕЛЬНОСТИ ПРЕДПРИЯТИЯ. В 2010 ГОДУ БЫЛА РАЗРАБОТАНА И ВНЕДРЕНА СОБСТВЕННАЯ Главного оперативного ТЕХНОЛОГИЯ ФИЗИЧЕСКОЙ ОХРАНЫ СТАЦИОНАРНЫХ ОБЪЕКТОВ (ГОТ). ГОТ позволяет оперативно организовать систему безопасности объекта ЛЮБОЙ СЛОЖНОСТИ, НЕЗАВИСИМО ОТ ЕГО НАЗНАЧЕНИЯ, территориального расположения и удаленности от населенных пунктов, численности персонала, задействованного в обеспечении процесса охраны и других факторов. ГОТ СОДЕРЖИТ В СЕБЕ описан алгоритм действий для каждого сотрудника нашей КОМПАНИИ В ЛЮБОЙ СИТУАЦИИ производственного процесса. МЫ постоянно следит за соответствием НАШЕЙ ОПЕРАЦИОННОЙ ТЕХНОЛОГИИ современными тенденциями и своевременно совершенствуют НЕОБХОДИМЫЕ БИЗНЕС-ПРОЦЕССЫ.

ПОСЛУГИ ОХОРОНИ ОБ’ЄКТІВ

 • Складських і логістичних комплексів
 • Виробничих об'єктів
 • Cпортивних споруд
 • Об'єктів інфраструктурного будівництва
 • Офісів і бізнес-центрів
 • Торгово-розважальних центрів
 • Відділень банків
 • Автозаправних комплексів
 • Об'єктів житлової нерухомості та ін.
Детальніше
#

ВІДПОВІДНО ДО ГОТ, ПІДХІД ДО ОРГАНІЗАЦІЇ ПРОЦЕСУ ФІЗИЧНОЇ ОХОРОНИ ЗАСНОВАНИЙ НА УНІКАЛЬНІЙ МЕТОДИЦІ «3Р» (РИЗИК — РІШЕННЯ — РЕЗУЛЬТАТ). ПРОЦЕС НАДАННЯ ПОСЛУГ ПОЧИНАЄТЬСЯ З КОМІСІЙНОГО ОБСТЕЖЕННЯ ОБ’ЄКТА, З ОБОВ’ЯЗКОВОЮ УЧАСТЮ ПРЕДСТАВНИКА ЗАМОВНИКА. ОСНОВНА МЕТА ДАНОГО ЗАХОДУ — ВИЯВЛЕННЯ НАЙБІЛЬШ ЙМОВІРНИХ В КОНКРЕТНОМУ ВИПАДКУ РИЗИКІВ І ЗАГРОЗ БЕЗПЕЦІ, ПРОБЛЕМНИХ І ПОТЕНЦІЙНО НЕБЕЗПЕЧНИХ ЗОН, ОЦІНКА ЗАХИЩЕНОСТІ ТЕРИТОРІЇ, А ТАК САМО АУДИТ ВСТАНОВЛЕНИХ ТЕХНІЧНИХ ЗАСОБІВ ОХОРОНИ. НА ПІДСТАВІ ОТРИМАНИХ ДАНИХ РОЗРОБЛЯЄТЬСЯ КОМЕРЦІЙНУ ПРОПОЗИЦІЮ ДЛЯ КЛІЄНТА З ОПИСОМ ОПТИМАЛЬНОГО ІНДИВІДУАЛЬНОГО РІШЕННЯ, СПРЯМОВАНОГО НА ЗНИЖЕННЯ ВИЯВЛЕНИХ РИЗИКІВ.

#

РЕКОМЕНДОВАНА КІЛЬКІСТЬ

і найменування постів охорони, місця їх дислокації

#

ГРАФІК ВНУТРІШНЬОГО

розпорядку для кожного співробітника і графік змінності чергової зміни (1/2, 2/2, вахта і так далі)

#

ОПИС ОСНОВНИХ ЗАВДАНЬ

співробітників на посаді, виконуваних ними стандартних операційних процедур і спеціальних дій

#

ПОПЕРЕДНЯ

вартість послуг з охорони об’єктів

Додатковою перевагою замовлення послуги фізичної охорони об’єкта в ТОВ ГК «ПФБ» є багатостороння система контролю якості, вбудована в гот. У компанії створено спеціальне Управління оптимізації технологічних процесів, яке стежить за ефективністю застосовуваної технології і в разі потреби вносить до неї корективи. Для цього використовуються різні інструменти, в тому числі:

ЗАМОВИТИ
#

КОМІСІЙНІ

ПЕРЕВІРКИ ОБ’ЄКТІВ

#

ЩОТИЖНЕВІ

НАРАДИ ІЗ ВЗАЄМОДІЇ МІЖ ДИРЕКТОРАМИ УПРАВЛІНЬ

#

ЩОМІСЯЧНА

ОЦІНКА ЗАДОВОЛЕНОСТІ КОЖНОГО ЗАМОВНИКА ЯКІСТЮ ПРОЦЕСУ
ЗАБЕЗПЕЧЕННЯ БЕЗПЕКИ НА ОБ’ЄКТІ

#

РЕГУЛЯРНА

ОЦІНКА ЯКОСТІ ЗА РЕЗУЛЬТАТАМИ ПЕРЕВІРОК, ПРОВЕДЕНИХ «ТАЄМНИМИ ВІДВІДУВАЧАМИ»

ТЕХНІЧНІ ЗАСОБИ ОХОРОНИ

#

ЗАСТОСУВАННЯ ТЕХНІЧНИХ ЗАСОБІВ ОХОРОНИ (ТСО), В ПОЄДНАННІ З ТРАДИЦІЙНОЮ СИСТЕМОЮ ФІЗИЧНОЇ ОХОРОНИ ОБ’ЄКТА, НЕСЕ В СОБІ РЯД ПЕРЕВАГ ДЛЯ КЛІЄНТА — ПОЧИНАЮЧИ З ПІДВИЩЕННЯ РІВНЯ ЗАХИЩЕНОСТІ ОБ’ЄКТА, ЗАКІНЧУЮЧИ СУТТЄВОЮ ЕКОНОМІЄЮ ВИТРАТ НА ЗАБЕЗПЕЧЕННЯ БЕЗПЕКИ ВЖЕ В СЕРЕДНЬОСТРОКОВІЙ ПЕРСПЕКТИВІ, ЗА РАХУНОК БІЛЬШ ЕФЕКТИВНОГО ВИКОРИСТАННЯ РЕСУРСІВ .

ФАХІВЦІ ГОТОВІ ЗАПРОПОНУВАТИ ВАМ ПОСЛУГИ З ПРОЕКТУВАННЯ, МОНТАЖУ, ПУСКО-НАЛАГОДЖЕННЯ І ТЕХНІЧНОГО ОБСЛУГОВУВАННЯ ПОВНОГО АРСЕНАЛУ СИСТЕМ ТСО.

 • ДО ЧИСЛА НАЙБІЛЬШ ПОПУЛЯРНИХ СИСТЕМ МОЖНА ВІДНЕСТИ:
 • Систему охоронного телебачення (СОТ)
 • Систему контролю і управління доступом (СКД або СКУД)
 • Системи охоронної та пожежної сигналізацій

Система охоронного телебачення (СОТ) або відеоспостереження

Стандартний склад системи відеоспостереження складається з відеокамер, встановлених на зовнішньому і внутрішньому периметрі об’єкта (в місцях, які потребують особливої уваги), відеореєстратора (відеомагазину) і автоматизованого робочого місця (АРМ) оператора відеоспостереження.

Сигнал з відеокамер передається на відеореєстратор, який, зберігає записи з камер. Термін зберігання цих даних залежить від обсягу пам’яті реєстратора і кількості оброблюваної інформації. Для найбільш ефективного ведення відеоархіву в місцях з низьким потоком відвідувачів, рекомендується використовувати камери відеоспостереження з функцією запису по детекції руху.

ЗАСТОСУВАННЯ СИСТЕМИ СОТ ДОЗВОЛЯЄ:

#

ВЕСТИ ЦІЛОДОБОВИЙ

візуальний контроль за всією територією об’єкта, на якій обладнана система, із застосуванням мінімальних людських ресурсів (як правило, силами одного оператора відеоспостереження).

#

ВИЯВЛЯТИ ОЗНАКИ

надзвичайних і позаштатних ситуацій, ознаки підготовки до вчинення протиправних дій, і оперативно реагувати на них

#

ЗДІЙСНЮВАТИ

запис подій, що відбуваються на об’єкті.

#

ВІДНОВЛЮВАТИ

хронологію подій при проведенні службових розслідувань і розглядів.

#

СИСТЕМА КОНТРОЛЮ І УПРАВЛІННЯ ДОСТУПОМ (СКУД)

Застосування СКУД направлено на ефективне зниження загроз безпеки об’єкта, пов’язаних як з збереженням майна, так і з репутаційних ризиків (збереження технологій та іншої конфіденційної інформації). Конкретна конфігурація і склад обладнання визначається виходячи з конкретних завдань системи на об’єкті, з урахуванням виявлених ризиків.

#

ОХОРОННА І ПОЖЕЖНА СИГНАЛІЗАЦІЯ

Охоронна сигналізація — одна з найважливіших систем контролю за станом об’єкта і заходів превентивного захисту. Дану систему прийнято поділяти на внутрішню, що відповідає за збереження майна і матеріальних цінностей всередині приміщень, і зовнішню, що забезпечує контроль за несанкціонованим проникненням на територію об’єкта через огорожу периметра. Гучний звуковий сигнал, супроводжуваний спрацювання сигналізації, відлякує зловмисників за рахунок залучення уваги до подій. А сигнал, що надходить на пульт централізованої охорони, дозволяє співробітникам охорони оперативно вжити необхідних заходів реагування, відповідно до Інструкції з охорони об’єкта.

ЗАМОВИТИ
ЧАСТО ДАНІ СИГНАЛІЗАЦІЇ ОБ’ЄДНУЮТЬ В ЄДИНИЙ КОМПЛЕКС,
ФУНКЦІОНУВАННЯ ЯКОГО ЗДІЙСНЮЄТЬСЯ ЗА РАХУНОК
ВИКОРИСТАННЯ ТАКИХ СПОВІЩУВАЧІВ, ЯК:
#

ДАТЧИКІВ РОЗБИТТЯ СКЛА

#
#

ОБ'ЄМНИХ ДАТЧИКІВ

#
#

ДАТЧИКІВ ПРОТІКАННЯ

#

ГАЗОАНАЛІЗАТОРІВ

#
#

ПОЖЕЖНИХ ДАТЧИКІВ

#
#

ТРИВОЖНИХ КНОПОК

МИ ЗАСТОСОВУЄМО КОМПЛЕКСНИЙ ВСЕБІЧНИЙ ПІДХІД У СВОЇЙ РОБОТІ. ЦЕ ДОЗВОЛЯЄ НАМ ЗНАХОДИТИ ОПТИМАЛЬНЕ РІШЕННЯ, НАЙБІЛЬШ ПОВНО ВІДПОВІДАЄ КОЖНОМУ КОНКРЕТНОМУ ЗАПИТУ. УСПІШНИЙ БАГАТОРІЧНИЙ ДОСВІД РЕАЛІЗАЦІЇ ПРОЕКТІВ РІЗНОЇ СКЛАДНОСТІ, РЕГУЛЯРНЕ ПІДВИЩЕННЯ КВАЛІФІКАЦІЇ ФАХІВЦІВ ВІДДІЛУ ТСО І МОНІТОРИНГ РИНКУ ТЕХНОЛОГІЧНИХ НОВИНОК, РОБИТЬ СПІВПРАЦЮ З НАМИ НАЙКРАЩИМ ВИБОРОМ ДЛЯ КОМПЛЕКСНОГО ЗАХИСТУ ВАШОГО БІЗНЕСУ.

ЗАМОВИТИ

VIP КОРТЕЖ

Послуга VIP кортеж є сервіс з транспортування VIP персон і делегацій, зустрічі в аеропорту, організація трансферів по місту і по Україні, на автомобілях преміум і VIP класу, в супроводі охорони і професійних водіїв. Наш парк укомплектованість сучасними седанами класу люкс, таких як Mercedes W222, а також броньованих Mercedes W221, позашляховики Mercedes G класу, Мікроавтобуси Mercedes V клас і багато інших марки і моделі. Зв’яжіться з нашим фахівцем для організації і прорахунку вартості VIP кортежу

Детальніше

ОТЗЫВЫ НАШИХ КЛИЕНТОВ

Заказать
звонок