NULL

Охорона складів

Охорона складів


195       1 серп. 2019 р.      
Охорона складів

Вельми успішне географічне положення України неодмінно веде до розвитку логістики як транспортної, так і складської.

У кожного великого і середнього виробника, продавця або постачальника є власні склади з продукцією, а у більш дрібних орендовані. Кожен подібний склад це величезне скупчення дорогого товару, від цілісності якого залежить не тільки питання розвитку бізнесу орендаря / власника, а й питання існування бізнесу в цілому.

Логічно що питання безпеки, як пожежної, так і цілісність позицій на складі, є одним з найбільш пріоритетних.

Кожен подібний склад, в залежності від цінності його вмісту, фізико-технічних характеристик вмісту, повинен бути обладнаний охоронними системами та системами пожежної безпеки.

Охорона складів - це складний комплекс заходів, початковим етапом в якому, є установка відеоспостереження та інших систем технічної безпеки.

Охорона об'єктів будь-якої складності рідко обходиться без встановлення відеоспостереження, так як цей крок допомагає мінімізувати кількість охоронних постів, і відповідно скоротити витрати на утримання персоналу та обладнання постів.

Камери встановлюються зовні по периметру, так щоб огляд кожної був максимальним, також камери встановлюються всередині складу і при в'їзді на територію складів.

Пожежна безпека складніший комплекс заходів, так як вимагає встановлення не візуальних засобів моніторингу, а складних і чутливих датчиків, схема розстановки яких вимагає спеціальних знань і схем розміщення. Також не варто забувати про те, що техніка часто виходить із ладу, дає збій або просто видає недостовірні дані. Це означає що необхідність в людині (охоронника і оператора) не пропадає. Пост з моніторами і пульт це необхідний мінімум, також важливий обхід території, контроль за процесом завантаження матеріальних цінностей, запобігання дрібних крадіжок, побудова дисципліни і звичайно контроль в'їзду на територію і виїзду з неї.

Дотримуючись всіх вищевказаних рекомендації, ви можете бути спокійні за цілісність складу і його вмісту.


Теги статті :
Замовити
дзвінок