NULL

Безпека житла в літній сезон.

Безпека житла в літній сезон.


228       3 лип. 2019 р.      

Безпека житла в літній сезон.

Влітку саме час подумати про захист домівок, адже в сезон літніх відпусток крадіжки трапляються дуже часто. Відсутність господарів вдома тривалий час спонукає злочинців на протизаконні дії.

Як захистити домівку від крадіїв та не потрапити в сумну статистику потерпілих від крадіжок, питання дуже актуальне. В Києві та області, майже кожен день відбувається від 10 до 15 пограбувань.

Якщо порівняти з періодом 2016-2018 років випадки проникнень в домівки зменшились, але їх все одно чимало. В Нацполіції повідомили, що за 2018 рік зафіксовано близько 5 тисяч випадків квартирних злочинів.

Рівень безпеки у розрізі районів Києва визначали за кількістю випадків крадіжок. Тож найбезпечнішим районом став Печерський, далі йдуть Подільський, та Голосіївський район.

Умовно найнебезпечніший район – Дніпровський. Там сталось більше 1300 крадіжок.

Закривають сумний топ список як найменш безпечні Деснянський і Святошинський райони. В них було квартири грабували в середньому по 900 разів.

Не менше за мешканців квартир від діяльності домушників потерпають жителі приватного сектору. Однак там робота злочинців має інший характер.

В квартири злочинці намагаються проникнути у час, коли власників немає вдома, в той час як будинках же вони не бояться присутності господарів, адже там їх ніхто не почує.

Саме тому експерти відзначають тяжкість таких злочинів. Вивідуючи інформацію про місцезнаходження цінних речей, крадії можуть навіть катувати власників.

На сьогодні в Києві сигналізацією обладнано всього лише 5-7% квартир. В наш час, в розвинених країнах, таких як Німеччини цей відсоток досягає 50%

У 2017 році, на гарячому було затримано більше 10 тисяч крадіїв, і як повідомляють працівники Нацполіції, статистика розкриття злочинів зросла на 6 відсотків.

Проте, дещо іншу інформацію можуть надати представники охоронного бізнесу. За нашою статистикою, злочинці, навпаки, стали діяти більш зухвало.

4 роки тому ми могли говорити, що можна підготуватись, лише обладнавши квартиру базовою охоронною системою, бо раніше злодії бачивши, що квартира охороняється, не ризикували туди проникати. Зараз же крадіжки здійснюють усюди без різниці. Найбільше ризикують мешканці житла на 1-3 та останньому поверхах багатоповерхівок.

В той же час спеціалісти фіксують, що більшість – близько 70% проникнень  – зловмисники здійснюють через двері, і вже решту – через вікна.


Теги статті :
Замовити
дзвінок