NULL

Як захистити житло в літній сезон?

Як захистити житло в літній сезон?


180       3 лип. 2019 р.      

Як захистити житло в літній сезон?

Заходи безпеки та Базові поради:

Відсутність страху перед охоронюваними квартирами не означає, що власники квартир не можуть убезпечити себе, комплекс заходів має починатися з простих та примітивних речей, наприклад, не залишайте ключі від квартири в умовленому місці (під килимком, у квітковому вазоні поряд з дверима тощо), загубивши ключі, як найшвидше міняйте замок або увесь механізм у зборі, не зберігайте в одному місці великі суми грошей, коштовні прикраси, тощо.

Досвідчені злочинці знають улюблені місця схову у квартирах власників.

Цінні речі шукають у шафах, під постільною білизною, книгах, одязі, вазах, в побутових приладах, тощо.

Не буде зайвим, знайти спільну мову з сусідами, особливо з пенсіонерами, оскільки вони часто знаходяться вдома і як мінімум можуть стати свідками, чи своєю присутність зірвати плани крадіїв.

Охоронні системи

Варто розуміти, що одна лише сигналізація не є гарантом безпеки і цілісності майна. Однак у разі спроб проникнення задля пограбування, вірогідність зберегти майно підвищується.

Одним з найважливіших моментів при виборі охоронної  сигналізації – є фактор того, хто буде реагувати на спрацювання системи. Якісне і повноцінне обслуговування може надати лише та компанія, яка має в наявності достатню кількість екіпажів. Для великого міста, наприклад, як Київ, їх має бути 15-20.

Мінімальна вартість встановлення сигналізації – 4 тисячі гривень. Щомісячна вартість обслуговування охорони стартує від 150 гривень.

Загальні поради

Професіонали у сфері безпеки радять приділяти увагу наступним речам:

  • двері краще обладнати двома замками різного типу. Професійні зловмисники можуть зламати будь-який замок, але чим більше їх кількість, і чим вища їх якість, тим складніше і що головніше, тим довше час злому, як слідство вище вірогідність відмови від злому зі сторони крадія;
  • мешканцям нижніх поверхів необхідно встановити на вікна металеві грати;
  • відеоспостереження виконує декілька функції. Може відлякувати бажаючих проникнути до вашого будинку, а також надати правоохоронцям, у разі скоєння злочину, матеріал для розслідування;
  • особливо у літній сезон, експерти радять не повідомляти сторонніх людей про свої плани, залишаючи домівку на тривалий час. Зловмисники часто працюють за наводкою. Не варто розміщувати у соцмережах фото з подорожей. Краще ділитись радістю від відпустки вже після повернення додому.


Теги статті :
Замовити
дзвінок